Potencjometr; 3006P-201
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Potencjometr; montażowy; helitrim; wieloobrotowy; 3006P-201; 200ohm; liniowa; 10%; 0,5W; przewlekany (THT); cermetowy; 3006 19mm; RoHS Nr kat.: 15178 Nr katalogowy: 15178 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Potencjometr |
| Typ potencjometru | helitrim; montażowy |
| Rodzaj potencjometru | wieloobrotowy |
| Symbol | 3006P-201 |
| Rezystancja | 200ohm |
| Charakterystyka | liniowa |
| Tolerancja | 10% |
| Moc | 0,5W |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Materiał | cermetowy |
| Wymiary korpusu | 19x4,8x6,35mm |
| Liczba obrotów / Kąt obrotu | 22 |
| Seria potencjometru | 3006 19mm |