Przełącznik; Highly; HPB22-D11
Przełącznik; przyciskowy; HPB22-D11; ON-OFF+OFF-ON; czerwony+zielony; bez podświetlenia; śrubowe; 2 pozycje; 5A; 230V AC; 22mm; 42,5mm; Highly Nr kat.: 37985 Nr katalogowy: 37985 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | HPB22-D11 |
| Sposób przełączania | ON-OFF+OFF-ON |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor elementu wykonawczego | czerwony+zielony |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Kolor podświetlenia | nie dotyczy |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 5A |
| Napięcie przełączania AC | 230V AC |
| Otwór montażowy / raster | 22mm |
| Głębokość montażowa | 42,5mm |