Przekaźnik; Greegoo; GDH12048ZD3; SSR (półprzewodnikowy); 3÷32V; 120A
Przekaźnik; SSR (półprzewodnikowy); 1-fazowy; GDH12048ZD3; 3÷32V; DC; 120A; 48÷480V; AC; przełączanie w zerze; SCR (tyrystor); śrubowy na panel; 1 styk zwierny; Greegoo; RoHS Nr kat.: 16292 Nr katalogowy: 16292 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Podstawa miedziana. Tyrystory. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | SSR (półprzewodnikowy) |
| Wersja przekaźnika SSR | 1-fazowy |
| Symbol | GDH12048ZD3 |
| Napięcie sterujące | 3÷32V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Maksymalny prąd przełączania SSR | 120A |
| Zakres napięcia przełączania SSR | 48÷480V |