Indukcyjność; Bochen; SP074/0100.0
Indukcyjność; dławik mocy ekranowany; SP074/0100.0; 100uH; 600mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; powierzchniowy (SMD); 0,61ohm; Bochen; RoHS Nr kat.: 16894 Nr katalogowy: 16894 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Indukcyjność |
| Typ dławika | dławik mocy ekranowany |
| Symbol | SP074/0100.0 |
| Indukcyjność | 100uH |
| Prąd pracy | 600mA |
| Tolerancja | 20% |
| Rodzaj obudowy | 4,5x7,3x7,3mm |
| Montaż elektryczny | powierzchniowy (SMD) |
| Raster wyprowadzeń | nie dotyczy |
| Rezystancja | 0,61ohm |