Obudowa; Hammond; HM1455Q2202
Obudowa; uniwersalna; HM1455Q2202; aluminium; 220mm; 125mm; 51,5mm; IP54; naturalny; zaślepki czarne ABS; zdejmowany panel; Hammond; RoHS
Obudowa; uniwersalna; HM1455Q2202; aluminium; 220mm; 125mm; 51,5mm; IP54; naturalny; zaślepki czarne ABS; zdejmowany panel; Hammond; RoHS Obudowa; uniwersalna; HM1455Q2202; aluminium; 220mm; 125mm; 51,5mm; IP54; naturalny; zaślepki czarne ABS; zdejmowany panel; Hammond; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF | PDF
 Artykuł
Nr kat.: 18099
Nr katalogowy: 18099
Stan: 30 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Info
Podane wymiary są wymiarami samego profilu aluminiowego i nie obejmują zaślepek.
 Dane szczegółowe
NazwaObudowa
Typuniwersalna
SymbolHM1455Q2202
Materiałaluminium
Długość zewnętrzna220mm
Szerokość zewnętrzna125mm
Wysokość zewnętrzna51,5mm