Termistor NTC; Vatronics; NTC220D-15
Termistor NTC; zabezpieczający; NTC220D-15; 220ohm; 1,5A; przewlekany (THT); fi 16,5mm; 7,5mm; -55...+200°C; Vatronics; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 19232
Nr katalogowy: 19232
Stan: 132 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+9,35
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaTermistor NTC
Typ termistorazabezpieczający
SymbolNTC220D-15
Rezystancja220ohm
Tolerancjanieokreślona
Prąd pracy1,5A
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj obudowyfi 16,5mm
Raster wyprowadzeń7,5mm
Temperatura pracy-55...+200°C