Ferryt; Murata; BLM21PG221SN1D
Ferryt; koralik; BLM21PG221SN1D; 220Ohm; 25%; 0805; powierzchniowy (SMD); 2A; 50mohm; Murata; RoHS Nr kat.: 24158 Nr katalogowy: 24158 Ilość minimalna: 25 Wielokrotność: 25
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Ferryt |
| Typ ferrytu | koralik |
| Symbol | BLM21PG221SN1D |
| Impedancja przy 100MHz/20°C | 220Ohm |
| Tolerancja | 25% |
| Rodzaj obudowy | 0805 |
| Montaż elektryczny | powierzchniowy (SMD) |
| Prąd pracy | 2A |
| Rezystancja | 50mohm |