Czujnik; temperatury; Mr Elektronika; 1-FP-NTC12K-1,5
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; temperatury; 1-FP-NTC12K-1,5; z obudową; cylindryczny metalowy; termistor; z przewodem 1,5mb; fi 6x50mm; 12kOhm; -20÷105°C; Mr Elektronika; RoHS Nr kat.: 24305 Nr katalogowy: 24305 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Przewód PCV, NTC 14,77K w 20*C do zasobnika wody Junkersa Stała materiałowa B: 3740K |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | temperatury |
| Symbol | 1-FP-NTC12K-1,5 |
| Rodzaj czujnika temperatury/wilgotności | z obudową |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Rodzaj sondy temperatury | termistor |
| Montaż / wyprowadzenia | z przewodem 1,5mb |
| Wymiary czujników temperatury/wilgotności | fi 6x50mm |
| Rezystancja czujnika temperatury | 12kOhm |
| Rodzaj napięcia zasilającego | nie dotyczy |
| Zakres pomiarowy temperatury | -20÷105°C |