Zasilacz; LRS-150-12; 12V DC; 12,5A
Zasilacz; modułowy; LRS-150-12; 12V DC; 12,5A; 150W; sygnalizacyjna dioda LED; Mean Well
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 30720
Nr katalogowy: 30720
Stan: 11 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaZasilacz
Typmodułowy
SymbolLRS-150-12
Napięcie wyjściowe12V DC
Maksymalny prąd wyjściowy12,5A
Moc150W
Napięcie ładowanianie dotyczy
Prąd ładowanianie dotyczy
Właściwościsygnalizacyjna dioda LED
ProducentMean Well
CertyfikatyCB; CE; TUV; UL
 Artykuły powiązane
Zasilacz; modułowy; RS-150-12XH; 12V DC; 12,5A; 150W; sygnalizacyjna dioda LED; Mean Well