Zasilacz; wtyczkowy; ZSI12V2A; 12V DC; 2A
 Artykuł
Zasilacz; wtyczkowy; ZSI12V2A; 12V DC; 2A; 2,1/5,5mm prosty; kolor czarny; Huawei
Nr kat.: 32580
Nr katalogowy: 32580
Stan: 55 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+9,00
Ilość:
 Info
Zasilacz jest z wyprzedaży i może nosić ślady użytkowania.
 Dane szczegółowe
NazwaZasilacz
Typwtyczkowy
SymbolZSI12V2A
Wersjaimpulsowy
Napięcie wyjściowe12V DC
Maksymalny prąd wyjściowy2A
Rodzaj złącza DC2,1/5,5mm prosty
Właściwościkolor czarny
Napięcie wejściowe100÷240V AC