Łączówka; XY301V-2P; 2 tory
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; XY301V-2P; AK301; 2 tory; R=5,00mm; 10mm; 16A; 300V; przewlekany (THT); proste; otwór okrągły; śruba maszynowa; śrubowy; poziomy; 1,5mm2; niebieski; Xinya; RoHS Nr kat.: 34562 Nr katalogowy: 34562 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | złącze ARK |
| Symbol | XY301V-2P |
| Poprzednia nazwa wewnętrzna (FP) | AK301 |
| Liczba torów / pinów | 2 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=5,00mm |
| Wysokość (bez pinów) | 10mm |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 300V |