Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3008NAT
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NAT; NPN; NO; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 70mm; wysunięty; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Nr kat.: 34992 Nr katalogowy: 34992 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM18-3008NAT |
| Typ wyjścia | NPN |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Strefa działania | 8mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 6÷36V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 18mm |
| Długość czujnika | 70mm |