Gniazdo; Weipu; WF24K3ZZ1; 3 tory
Gniazdo; WF24K3ZZ1; 3 tory; lutowany; 2,5mm2; 9-10,5mm; WF24; na panel z kołnierzem; 24mm; IP67; 25A; 500V; Weipu; RoHS
Gniazdo; WF24K3ZZ1; 3 tory; lutowany; 2,5mm2; 9-10,5mm; WF24; na panel z kołnierzem; 24mm; IP67; 25A; 500V; Weipu; RoHS Gniazdo; WF24K3ZZ1; 3 tory; lutowany; 2,5mm2; 9-10,5mm; WF24; na panel z kołnierzem; 24mm; IP67; 25A; 500V; Weipu; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 37192
Nr katalogowy: 37192
Stan: 62 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaGniazdo
Typ złączaprzemysłowe okrągłe
SymbolWF24K3ZZ1
Liczba torów / pinów3 tory
Orientacja złącza proste
Montaż przewodulutowany
Przekrój przewodu2,5mm2
Średnica zewnętrzna przewodu9-10,5mm
Seria złącza przemysłowegoWF24
Montaż złączana panel z kołnierzem
Średnica otworu montażowego24mm
Sposób blokowania złączskręcane
Materiał korpusu złączastop cynku chromowany
Kolor korpusu / izolatora złączasrebrno-czarny
Klasa szczelności IP67
Prąd znamionowy25A
Napięcie znamionowe500V