Gniazdo; Weipu; WF24K19ZZ1; 19 torów
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gniazdo; WF24K19ZZ1; 19 torów; lutowany; 0,75mm2; 9-10,5mm; WF24; na panel z kołnierzem; 24mm; IP67; 5A; 500V; Weipu; RoHS Nr kat.: 37200 Nr katalogowy: 37200 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Gniazdo |
| Typ złącza | przemysłowe okrągłe |
| Symbol | WF24K19ZZ1 |
| Liczba torów / pinów | 19 torów |
| Orientacja złącza | proste |
| Montaż przewodu | lutowany |
| Przekrój przewodu | 0,75mm2 |
| Średnica zewnętrzna przewodu | 9-10,5mm |
| Seria złącza przemysłowego | WF24 |
| Montaż złącza | na panel z kołnierzem |
| Średnica otworu montażowego | 24mm |
| Sposób blokowania złącz | skręcane |
| Materiał korpusu złącza | stop cynku chromowany |
| Kolor korpusu / izolatora złącza | srebrno-czarny |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 500V |