Przekaźnik; Dinkle; RER-230-3B
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; instalacyjny; interfejsowy; RER-230-3B; 230V; DC; AC; 1 styk przełączny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; na szynę DIN35; Dinkle; RoHS
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; instalacyjny; interfejsowy; RER-230-3B; 230V; DC; AC; 1 styk przełączny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; na szynę DIN35; Dinkle; RoHS Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; instalacyjny; interfejsowy; RER-230-3B; 230V; DC; AC; 1 styk przełączny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; na szynę DIN35; Dinkle; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 37610
Nr katalogowy: 37610
Stan: 143 szt.
Ilość minimalna: 1
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy; instalacyjny; interfejsowy
SymbolRER-230-3B
Napięcie sterujące230V