Obudowa; Kradex; ZP120.80.60UJH TM
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Obudowa; uniwersalna; ZP120.80.60UJH TM; ABS; 120mm; 80mm; 60mm; IP65; jasnoszary; z tulejkami mosiężnymi; uchwyty montażowe; hermetyczna; Kradex; RoHS Nr kat.: 38739 Nr katalogowy: 38739 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Obudowa |
| Typ | uniwersalna |
| Symbol | ZP120.80.60UJH TM |
| Materiał | ABS |
| Długość zewnętrzna | 120mm |
| Szerokość zewnętrzna | 80mm |
| Wysokość zewnętrzna | 60mm |