Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM18-3008LA
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008LA; dwuprzewodowy; NO; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 55mm; wysunięty; z przewodem; Greegoo; RoHS Nr kat.: 40571 Nr katalogowy: 40571 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM18-3008LA |
| Typ wyjścia | dwuprzewodowy |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Strefa działania | 8mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 6÷36V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 18mm |
| Długość czujnika | 55mm |