Przekaźnik; Hongfa; HF41F-012-HST; do gniazda; do druku (PCB); 1 styk zwierny; 12V; 6A; 6A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF41F-012-HST; 12V; DC; 1 styk zwierny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; do gniazda; do druku (PCB); Hongfa; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 42213
Nr katalogowy: 42213
Stan: 92 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+7,23
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolHF41F-012-HST
Napięcie sterujące12V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków1 styk zwierny
Znamionowy prąd styków AC6A
Znamionowe napięcie styków AC250V AC
Znamionowy prąd styków DC6A
Znamionowe napięcie styków DC30V DC
Sposób montażudo druku (PCB); do gniazda
ProducentHongfa
CertyfikatyRoHS
Pasuje do gniazda41F-1Z-C2-1; 41F-1Z-C2-5
Materiał stykuAgSnO2
Rezystancja cewki848Ohm