Łączówka; EDR-3.81-10P; 10 torów
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łączówka; EDR-3.81-10P; 10 torów; R=3,81mm; 7mm; 8A; 300V; przewlekany (THT); kątowe 90°; zamknięta; zielony; KLS; RoHS; STL1550 Nr kat.: 42523 Nr katalogowy: 42523 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EDR-3.81-10P |
| Liczba torów / pinów | 10 torów |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 7mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 300V |