Przekaźnik; Dinkle; RER-S4C-A230; 4 styki przełączne; 230V; 5A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; RER-S4C-A230; 230V; AC; 4 styki przełączne; 5A; do gniazda; Dinkle; RoHS Nr kat.: 42704 Nr katalogowy: 42704 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy |
| Symbol | RER-S4C-A230 |
| Napięcie sterujące | 230V |
| Rodzaj napięcia sterującego | AC |
| Konfiguracja styków | 4 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 5A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 230V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 5A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 30V DC |