Czujnik; fotoelektryczny; YUMO; G50-3B4PC
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; fotoelektryczny; G50-3B4PC; PNP; NO/NC; refleksyjny (z lustrem); 4m; 10÷30V; DC; 200mA; prostopadłościenny; 18x50mm; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS Nr kat.: 43223 Nr katalogowy: 43223 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | fotoelektryczny |
| Symbol | G50-3B4PC |
| Typ wyjścia | PNP |
| Funkcja wyjścia | NO/NC |
| Tryby pracy czujnika fotolektrycznego | refleksyjny (z lustrem) |
| Strefa działania | 4m |
| Zakres napięcia zasilającego | 10÷30V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | prostopadłościenny |
| Średnica / wymiary czujnika | 18x50mm |
| Długość czujnika | 50mm |