Kondensator; SR Passives; CBB60F-8/450; 8uF; 450V AC
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kondensator; silnikowy (rozruchowy); CBB60F-8/450; 8uF; 450V AC; fi 35x60mm; z przewodami; SR Passives; RoHS Nr kat.: 43666 Nr katalogowy: 43666 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Wyprowadzenia oczkowe M4, przewody |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Kondensator |
| Typ kondensatora | silnikowy (rozruchowy) |
| Oryginalny symbol producenta | CBB60F-8/450 |
| Seria kondensatora | nieokreślona |
| Pojemność | 8uF |
| Napięcie pracy kondensatora | 450V AC |
| Rodzaj obudowy | fi 35x60mm |