Łączówka; EC381V-03P; 3 tory
Łączówka; EC381V-03P; 3 tory; R=3,81mm; 11,1mm; 8A; 300V; na przewód; kątowe 90°; otwór kwadratowy; śruba prosta; śrubowy; pionowy; 0,2÷1,5mm2; zielony; Dinkle; RoHS Nr kat.: 43985 Nr katalogowy: 43985 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Łączówka |
| Typ łączówki | rozłączna ARK |
| Symbol | EC381V-03P |
| Liczba torów / pinów | 3 tory |
| Raster wyprowadzeń | R=3,81mm |
| Wysokość (bez pinów) | 11,1mm |
| Prąd znamionowy | 8A |
| Napięcie znamionowe | 300V |