Dystans; TDYS3.6/15; 15mm; polistyren
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dystans; TDYS3.6/15; 15mm; 3,6mm; 7mm; tulejka dystansowa; walcowa; polistyren Nr kat.: 00343 Nr katalogowy: 00343 Ilość minimalna: 100 Wielokrotność: 100
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Dystans |
| Symbol | TDYS3.6/15 |
| Rozmiar gwintu | nie dotyczy |
| Rodzaj gwintu | nie dotyczy |
| Długość | 15mm |
| Długość gwintu | nie dotyczy |
| Głębokość gwintu | nie dotyczy |
| Średnia wewnętrzna | 3,6mm |
| Średnica zewnętrzna | 7mm |