Mikroprzełącznik; Howo; Z-15GW21-B
Mikroprzełącznik; Z-15GW21-B; dźwignia; 28,5mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
Mikroprzełącznik; Z-15GW21-B; dźwignia; 28,5mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo Mikroprzełącznik; Z-15GW21-B; dźwignia; 28,5mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 00669
Nr katalogowy: 00669
Stan: 40 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+9,20
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaMikroprzełącznik
SymbolZ-15GW21-B
Rodzaj głowicydźwignia
Długość dźwigni / wysokość trzpienia28,5mm
Montaż przewoduśrubowy
Prąd styków15A
Napięcie przełączane250V
Wymiary korpusu49,2x17,5x24,2mm
Klasa szczelnościnieokreślona
ProducentHowo
Certyfikatybrak
 Artykuły powiązane
Osłona mikroprzełącznika; Z15 AA8000; 0A; 0V; Highly; RoHS