Przekaźnik; Relpol; RM84-2012-35-1110; do druku (PCB); do gniazda; 2 styki przełączne; 110V; 8A; 8A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; RM84-2012-35-1110; 110V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 250V AC; 8A; 24V DC; do druku (PCB); do gniazda; Relpol; RoHS Nr kat.: 01079 Nr katalogowy: 01079 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Wymiary: 29 x 12,7 x 15,7 mm |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny miniaturowy |
| Symbol | RM84-2012-35-1110 |
| Napięcie sterujące | 110V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 2 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 8A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 8A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB); do gniazda |
| Producent | Relpol |
| Certyfikaty | RoHS |
| Pasuje do gniazda | GZT80; GZM80; GZ80; PW80 |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 25200Ohm |