Przekaźnik; Hongfa; HFD23-024-1ZS (JRC23F); do druku (PCB); 1 styk przełączny; 24V; 0,5A; 1A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HFD23-024-1ZS (JRC23F); 24V; DC; 1 styk przełączny; 0,5A; 125V AC; 1A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS Nr kat.: 07486 Nr katalogowy: 07486 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Wymiary: 12,5 x 10 x 7,5 mm |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny miniaturowy |
| Symbol | HFD23-024-1ZS (JRC23F) |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk przełączny |
| Znamionowy prąd styków AC | 0,5A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 125V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 1A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 30V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB) |
| Producent | Hongfa |
| Certyfikaty | RoHS |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 3840Ohm |
| Znamionowa moc cewki DC | 150mW |