Czujnik; fotoelektryczny; Akusense; ESL-25PO-WT
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; fotoelektryczny; ESL-25PO-WT; PNP; NO; odbiciowy; 25mm; 10÷30V; DC; 50mA; prostopadłościenny; 3,5 x 13,25 x 20mm; Akusense; RoHS Nr kat.: 45176 Nr katalogowy: 45176 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Light ON Częstotliwość przełączania do 500Hz |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | fotoelektryczny |
| Symbol | ESL-25PO-WT |
| Typ wyjścia | PNP |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Tryby pracy czujnika fotolektrycznego | odbiciowy |
| Strefa działania | 25mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 10÷30V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 50mA |
| Rodzaj obudowy | prostopadłościenny |
| Średnica / wymiary czujnika | 3,5 x 13,25 x 20mm |
| Długość czujnika | 20mm |