Przekaźnik; Hongfa; HFKW-024-1ZW; elektromagnetyczny samochodowy; 24V; 25A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny samochodowy; HFKW-024-1ZW; 24V; DC; 1 styk przełączny; 25A; 16V DC; do druku (PCB); 0,6W; Hongfa; RoHS Nr kat.: 08206 Nr katalogowy: 08206 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Wymiary: 15,5 x 14 x 12,3 mm |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny samochodowy |
| Symbol | HFKW-024-1ZW |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk przełączny |
| Znamionowy prąd styków DC | 25A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 16V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB) |
| Właściwości przekaźników samochodowych | nie dotyczy |
| Znamionowa moc cewki DC | 0,6W |