Przełącznik; Auspicious; EBL22-1-O/C-R
Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; EBL22-1-O/C-R; ON-(OFF)+OFF-(ON); grzybkowy; 2 tory; czerwony; podświetlenie bez źródła światła; monostabilny; śrubowe; 3A; 230V AC; Auspicious
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 09942
Nr katalogowy: 09942
Stan: 32 szt.
Ilość:
 Info
Bez źródła światła (bez żarówki). Żarówkę typu BA9S należy dokupić osobno.
 Dane szczegółowe
NazwaPrzełącznik
Rodzaj przełącznikabezpieczeństwa; przyciskowy
SymbolEBL22-1-O/C-R
Sposób przełączaniaON-(OFF)+OFF-(ON)
Rodzaj przycisku bezpieczeństwagrzybkowy
Ilość torów2 tory
Kolor elementu wykonawczegoczerwony
Podświetleniepodświetlenie bez źródła światła
Kolor podświetlenianie dotyczy
Typ przełącznikamonostabilny
Montaż mechanicznyna panel
Wyprowadzeniaśrubowe
Ilość pozycji2 pozycje
Prąd styków AC3A
Napięcie przełączania AC230V AC
Otwór montażowy / raster 22mm
Głębokość montażowa50mm