Termistor NTC; NTC10D-11
Termistor NTC; zabezpieczający; NTC10D-11; 10ohm; 3A; przewlekany (THT); fi 12,5mm; 7,5mm; -55...+200°C; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 12283
Nr katalogowy: 12283
Stan: 901 szt.
Ilość minimalna: 5
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
5+1,60
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaTermistor NTC
Typ termistorazabezpieczający
SymbolNTC10D-11
Rezystancja10ohm
Tolerancjanieokreślona
Prąd pracy3A
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Rodzaj obudowyfi 12,5mm
Raster wyprowadzeń7,5mm
Temperatura pracy-55...+200°C