Termistor NTC; Vatronics; NTC1R3D-13
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Termistor NTC; zabezpieczający; NTC1R3D-13; 1,3ohm; 7A; przewlekany (THT); fi 14,5mm; 7,5mm; -55...+200°C; Vatronics; RoHS Nr kat.: 12287 Nr katalogowy: 12287 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. |
| Typ termistora | zabezpieczający |
| Symbol | NTC1R3D-13 |
| Rezystancja | 1,3ohm |
| Tolerancja | nieokreślona |
| Prąd pracy | 7A |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Rodzaj obudowy | fi 14,5mm |
| Raster wyprowadzeń | 7,5mm |
| Temperatura pracy | -55...+200°C |