Triak; ST Microelectronics; BTA12-600C
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Triak; BTA12-600C; 12A; 600V; TO220AB; przewlekany (THT); izolowany; 25mA; ST Microelectronics; RoHS Nr kat.: 13460 Nr katalogowy: 13460 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Triak |
| Symbol | BTA12-600C |
| Prąd przewodzenia | 12A |
| Napięcie wsteczne | 600V |
| Obudowa | TO220AB |
| Montaż | przewlekany (THT) |
| Właściwości półprzewodników | izolowany |
| Prąd bramki | 25mA |