Przełącznik; Onpow; LAS2GQH-11ZE/G/12VS-FP
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; przyciskowy; LAS2GQH-11ZE/G/12VS-FP; ON-ON; 1 tor; podświetlenie LED 12V; zielony; ring; bistabilny; na panel; 3A; 250V AC; 16mm; IP67; Onpow; RoHS Nr kat.: 14568 Nr katalogowy: 14568 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. Przycisk stabilny, stalowy, wystający popychacz Podświetlenie: 12V zielony ring Otwór montażowy: 16mm Rodzaj styków: do lutowania |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | LAS2GQH-11ZE/G/12VS-FP |
| Sposób przełączania | ON-ON |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | srebrny stalowy |
| Kształt przycisku | płaski; wystający |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 12V |
| Kolor podświetlenia | zielony |
| Kształt podświetlenia | ring |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 3A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy / raster | 16mm |
| Głębokość montażowa | 36mm |