Bezpiecznik; LT5T-3150; kubkowy okrągły
Bezpiecznik; kubkowy okrągły; LT5T-3150; 3,15A; zwłoczny (T); fi 8,4x7,6 R=5,08mm; przewlekany (THT); 250V AC; RoHS
 Pliki do pobrania
Rysunek
 Artykuł
Nr kat.: 16679
Nr katalogowy: 16679
Stan: 258 szt.
Ilość minimalna: 5
Wielokrotność: 5
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaBezpiecznik
Typ elementu zabezpieczającegokubkowy okrągły
SymbolLT5T-3150
Maksymalny prąd pracy3,15A
Charakterystyka wyzwalaniazwłoczny (T)
Rodzaj obudowy bezpiecznikafi 8,4x7,6 R=5,08mm