Indukcyjność; Bochen; SP074/0100.0
Indukcyjność; dławik mocy ekranowany; SP074/0100.0; 100uH; 600mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; powierzchniowy (SMD); 0,61ohm; Bochen; RoHS
Indukcyjność; dławik mocy ekranowany; SP074/0100.0; 100uH; 600mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; powierzchniowy (SMD); 0,61ohm; Bochen; RoHS Indukcyjność; dławik mocy ekranowany; SP074/0100.0; 100uH; 600mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; powierzchniowy (SMD); 0,61ohm; Bochen; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 16894
Nr katalogowy: 16894
Stan: 0 szt.
Ilość minimalna: 2
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+1,38
 Info
Artykuł dostępny na zamówienie.
 Dane szczegółowe
NazwaIndukcyjność
Typ dławikadławik mocy ekranowany
SymbolSP074/0100.0
Indukcyjność100uH
Prąd pracy600mA
Tolerancja20%
Rodzaj obudowy4,5x7,3x7,3mm
Montaż elektrycznypowierzchniowy (SMD)
Raster wyprowadzeńnie dotyczy
Rezystancja0,61ohm