Kontrolka; Onpow; AD16-22DS/O-24; pomarańczowy; 22mm
Kontrolka; AD16-22DS/O-24; 22mm; podświetlenie LED 24V; pomarańczowy; śrubowe; czarny; IP40; 38mm; Onpow; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 20920
Nr katalogowy: 20920
Stan: 73 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+7,51
Ilość:
 Info
Napięcie pracy - 24V AC/DC
Krótki trzpień - 38mm
 Dane szczegółowe
NazwaKontrolka
Typ kontrolkijednokolorowa
SymbolAD16-22DS/O-24
Otwór montażowy / raster 22mm
Podświetleniepodświetlenie LED 24V
Kolor podświetleniapomarańczowy
Wyprowadzeniaśrubowe
Kolor korpusuczarny
Klasa szczelnościIP40
Średnica diody LEDnie dotyczy
Głębokość montażowa38mm