Indukcyjność; Bochen; SP074/0820.0
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Indukcyjność; dławik mocy ekranowany; SP074/0820.0; 820uH; 200mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; powierzchniowy (SMD); 5,2ohm; Bochen; RoHS Nr kat.: 22210 Nr katalogowy: 22210 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Indukcyjność |
| Typ dławika | dławik mocy ekranowany |
| Symbol | SP074/0820.0 |
| Indukcyjność | 820uH |
| Prąd pracy | 200mA |
| Tolerancja | 20% |
| Rodzaj obudowy | 4,5x7,3x7,3mm |
| Montaż elektryczny | powierzchniowy (SMD) |
| Raster wyprowadzeń | nie dotyczy |
| Rezystancja | 5,2ohm |