Przełącznik; Howo; LW26-10-M0-F/1P 0-3; bistabilny; 1 tor; 4 pozycje
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-10-M0-F/1P 0-3; 4 pozycje; OFF-3xON; 45°; bistabilny; na panel; 1 tor; 2 warstwy; śrubowe; 10A; 440V AC; czarny; 8mm; 30x30mm; 38mm; Howo
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-10-M0-F/1P 0-3; 4 pozycje; OFF-3xON; 45°; bistabilny; na panel; 1 tor; 2 warstwy; śrubowe; 10A; 440V AC; czarny; 8mm; 30x30mm; 38mm; Howo Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-10-M0-F/1P 0-3; 4 pozycje; OFF-3xON; 45°; bistabilny; na panel; 1 tor; 2 warstwy; śrubowe; 10A; 440V AC; czarny; 8mm; 30x30mm; 38mm; Howo
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 26267
Nr katalogowy: 26267
Stan: 13 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaPrzełącznik
Rodzaj przełącznikakrzywkowy; obrotowy
SymbolLW26-10-M0-F/1P 0-3
Ilość pozycji4 pozycje
Sposób przełączaniaOFF-3xON
Kąt obrotu45°
Typ przełącznikabistabilny
Montaż mechanicznyna panel
Ilość torów1 tor
Ilość warstw2 warstwy
Wyprowadzeniaśrubowe
Prąd styków AC10A
Napięcie przełączania AC440V AC
Kolor elementu wykonawczegoczarny
Otwór montażowy / raster 8mm
Klasa szczelnościnieokreślona
Rozmiar płyty czołowej30x30mm
Opis na płycie czołowej0 1 2 3
Głębokość montażowa38mm