Przełącznik; Onpow; GQ19S-PF-10/S
Przełącznik; przyciskowy; GQ19S-PF-10/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 26904 Nr katalogowy: 26904 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ19S-PF-10/S |
| Kształt przycisku | superpłaski |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 19mm |
| Głębokość montażowa | 23mm |