Kontrolka; Onpow; GQ19B-SM/R/12V/S; czerwony; 19mm
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kontrolka; migająca; z buzzerem; GQ19B-SM/R/12V/S; 19mm; podświetlenie LED 12V; czerwony; śrubowe; srebrny; IP40; 43mm; Onpow; RoHS Nr kat.: 27255 Nr katalogowy: 27255 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|---|
| Nazwa | Kontrolka |
| Typ kontrolki | jednokolorowa; migająca; z buzzerem |
| Symbol | GQ19B-SM/R/12V/S |
| Otwór montażowy / raster | 19mm |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 12V |
| Kolor podświetlenia | czerwony |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Kolor korpusu | srebrny |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Średnica diody LED | nie dotyczy |
| Głębokość montażowa | 43mm |