Przekaźnik; Hongfa; HFKM-012-SH open; elektromagnetyczny samochodowy; 12V; 10A
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny samochodowy; HFKM-012-SH open; 12V; DC; 1 styk U; 10A; 60V DC; do druku (PCB); bez obudowy; Hongfa Nr kat.: 27976 Nr katalogowy: 27976 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny samochodowy |
| Symbol | HFKM-012-SH open |
| Napięcie sterujące | 12V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk U |
| Znamionowy prąd styków DC | 10A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 60V DC |