Przełącznik; Onpow; GQ19PF-10/J/S
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; przyciskowy; GQ19PF-10/J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 29822 Nr katalogowy: 29822 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ19PF-10/J/S |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | srebrny stalowy |
| Kształt przycisku | superpłaski |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Kolor podświetlenia | nie dotyczy |
| Kształt podświetlenia | nie dotyczy |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 19mm |
| Głębokość montażowa | 17,3mm |