Przełącznik; Highly; HPB22-H11-R-I
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; HPB22-H11-R-I; ON-OFF+OFF-ON; grzybkowy; odkręcany; 2 tory; czerwony; bez podświetlenia; bistabilny; śrubowe; 5A; 230V AC; Highly Nr kat.: 30365 Nr katalogowy: 30365 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | bezpieczeństwa; przyciskowy |
| Symbol | HPB22-H11-R-I |
| Sposób przełączania | ON-OFF+OFF-ON |
| Rodzaj przycisku bezpieczeństwa | grzybkowy; odkręcany |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor elementu wykonawczego | czerwony |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Kolor podświetlenia | nie dotyczy |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 5A |
| Napięcie przełączania AC | 230V AC |
| Otwór montażowy / raster | 22mm |
| Głębokość montażowa | 42,5mm |