Przekaźnik; Omron; G2RL-1-E-24VDC; do druku (PCB); do gniazda; 1 styk przełączny; 24V; 16A; 16A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; G2RL-1-E-24VDC; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; 16A; 24V DC; do druku (PCB); do gniazda; Omron; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 30737
Nr katalogowy: 30737
Stan: 421 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+8,87
Ilość:
 Info
wymiar 29 x 12.7 x 15.7mm
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolG2RL-1-E-24VDC
Napięcie sterujące24V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków1 styk przełączny
Znamionowy prąd styków AC16A
Znamionowe napięcie styków AC250V AC
Znamionowy prąd styków DC16A
Znamionowe napięcie styków DC24V DC
Sposób montażudo druku (PCB); do gniazda
ProducentOmron
CertyfikatyRoHS
Pasuje do gniazda14FF-2Z-C2-1
Materiał stykuAgCdO
Rezystancja cewki1440Ohm
Znamionowa moc cewki DC400mW
 Zamienniki lub podobne
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; 40.61.7.024.0000; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do gniazda; do druku (PCB); Finder; RoHS
Nr katalogowy34432
Stan [ szt. ]60
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; 40.61.7.024.1000; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do gniazda; do druku (PCB); Finder; RoHS
Stan [ szt. ]84
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; 40.61.9.024.0000; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do gniazda; do druku (PCB); Finder; RoHS