Przekaźnik; Hongfa; HF115F-024-1ZS3A (JQX115); do druku (PCB); do gniazda; 1 styk przełączny; 24V; 1
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF115F-024-1ZS3A (JQX115); 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do druku (PCB); do gniazda; Hongfa; RoHS
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF115F-024-1ZS3A (JQX115); 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do druku (PCB); do gniazda; Hongfa; RoHS Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF115F-024-1ZS3A (JQX115); 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do druku (PCB); do gniazda; Hongfa; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 28340
Nr katalogowy: 28340
Stan: 444 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+6,91
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolHF115F-024-1ZS3A (JQX115)
Napięcie sterujące24V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków1 styk przełączny
Znamionowy prąd styków AC16A
Znamionowe napięcie styków AC250V AC
Sposób montażudo druku (PCB); do gniazda
ProducentHongfa
CertyfikatyRoHS
Pasuje do gniazda14FF-2Z-C2-1
Materiał stykuAgSnO2
Rezystancja cewki1440Ohm
Znamionowa moc cewki DC400mW
 Zamienniki lub podobne
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; 40.61.7.024.0000; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do gniazda; do druku (PCB); Finder; RoHS
Nr katalogowy34432
Stan [ szt. ]60
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; 40.61.7.024.1000; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do gniazda; do druku (PCB); Finder; RoHS
Stan [ szt. ]84
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; 40.61.9.024.0000; 24V; DC; 1 styk przełączny; 16A; 250V AC; do gniazda; do druku (PCB); Finder; RoHS