Mikroprzełącznik; Howo; Z-15GW2277-B
Mikroprzełącznik; Z-15GW2277-B; dźwignia; 63mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
Mikroprzełącznik; Z-15GW2277-B; dźwignia; 63mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo Mikroprzełącznik; Z-15GW2277-B; dźwignia; 63mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 32781
Nr katalogowy: 32781
Stan: 10 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
2+9,57
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaMikroprzełącznik
SymbolZ-15GW2277-B
Rodzaj głowicydźwignia
Długość dźwigni / wysokość trzpienia63mm
Montaż przewoduśrubowy
Prąd styków15A
Napięcie przełączane250V
Wymiary korpusu49,2x17,5x29,4mm
Klasa szczelnościnieokreślona
ProducentHowo
Certyfikatybrak
 Artykuły powiązane
Osłona mikroprzełącznika; Z15 AA8000; 0A; 0V; Highly; RoHS