Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3008PB
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008PB; PNP; NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; z przewodem; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008PB; PNP; NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; z przewodem; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM18-3008PB; PNP; NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; z przewodem; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34989
Nr katalogowy: 34989
Stan: 48 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3008PB
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNC
Strefa działania8mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika60mm