Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3008NA
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NA; NPN; NO; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; z przewodem; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NA; NPN; NO; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; z przewodem; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NA; NPN; NO; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; z przewodem; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34991
Nr katalogowy: 34991
Stan: 42 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3008NA
Typ wyjściaNPN
Funkcja wyjściaNO
Strefa działania8mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika60mm