Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3008NC
Czujnik; indukcyjny; LM18-3008NC; NPN; NO/NC; 8mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; wysunięty; z przewodem; YUMO; RoHS Nr kat.: 34046 Nr katalogowy: 34046 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM18-3008NC |
| Typ wyjścia | NPN |
| Funkcja wyjścia | NO/NC |
| Strefa działania | 8mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 6÷36V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 18mm |
| Długość czujnika | 60mm |